1231160

PARKBÄNK, 1900-talets första hälft.

Parkbänk, 1900-talets första hälft.

Stomme i metall. Rygg och sits i trä. Längd 180 cm. Sitthöjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Delvis renoverad.

Utropspris
4 000 SEK