TRÄDGÅRDURNOR, ett par "Prakturnan", Byarum, 2000-tal.

Lackerad aluminium. Hänklar. Märkta BJ 266-91 resp. BJ 268-91. Diameter 40, höjd 56 cm.

Slitage. Märken. Repor. Fläckar.

Utropspris
10 000 SEK