YTTERBELYSNING FÖR VÄGG, 3 st , 1900-talet mitt.

Stomme i metall. Gultonat glas. Djup 22 cm. Höjd 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK