1213919
HINK och SKÅL, koppar.
Hink och skÅl, koppar.
Hink och skÅl, koppar.
Hink och skÅl, koppar.
Hink och skÅl, koppar.

Hinkens diameter 14 cm. Höjd 12,5 cm.
Skålens diameter 21,5 cm. Höjd 10 cm.

Lagningar. Fläckar. Åldersrelaterat slitage med ställvis ärgad yta.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
100 EUR