1239501
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
Slagbord, allmoge, 1800-tal.

Furu. Slagbord med två slag och enkla grindar. Längd 117 cm. Bredd 33 cm, tot 174 cm med båda slagen uppe. Höjd 79 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK