Stomme av betsad valnöt med skuren dekor. Stoppad rygg och lös sittplymå. Sitthöjd 45, bredd 68 cm.
Slitage. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10