1245645
TAKLAMPA, Itsu, ER 126, 1900-talets mitt.
Taklampa, itsu, er 126, 1900-talets mitt.

Polerad mässing, skärmtyg i plast. Diameter 60 cm, höjd 24 cm.

Takkupa i messing fattas. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H15

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
74
775
83
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (3 bud)
25 jun 21:32
74 EUR
25 jun 21:32
69 EUR
25 jun 19:40
30 EUR