Arvo Siikamäki

(Finland, Född 1943)
Arvo Siikamäki
(Finland, Född 1943)

ARVO SIIKAMÄKI, relief, brons, signerad och daterad -94, numrerad 2/2.

Kvinnofigur, 59.5 x 59.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
640
7 251
668
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (12 bud)
2 jan 2021 20:16
640 EUR
2 jan 2021 20:16
620 EUR
30 dec 2020 17:03
520 EUR
29 dec 2020 16:31
500 EUR
29 dec 2020 16:31
480 EUR
29 dec 2020 16:31
460 EUR
29 dec 2020 16:31
440 EUR
29 dec 2020 16:31
420 EUR
28 dec 2020 22:13
400 EUR
28 dec 2020 10:55
320 EUR
24 dec 2020 6:31
300 EUR
21 dec 2020 18:15
180 EUR

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

90. Rolex, Oyster Perpetual 31, "Tiffany Dial", ca 2024.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK