WILHELM WAGENFELD, vägglampor 1 par, Bamberg 1950-60-tal
Vitglaserad keramik och skärmar i opalglas, bredd ca 30 cm.
Slitage.
Rolf Walters samling.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10