Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Broscher
1173679
Ole Lynggaard brosch 18K guld med droppformade odlade pärlor
Ole lynggaard brosch 18k guld med droppformade odlade pärlor.

ca 9 mm X 12 mm samt runda briljantslipade diamanter, mått ca 40 mm X 40 mm, totalvikt 22 g. Signerad Ole L. Etui från Ole Lynggaard medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V45
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 2 timmar
8 200
781
847
Utropspris
14 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 8 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
20 feb 9:13
8 200 SEK
19 feb 23:32
8 000 SEK
19 feb 22:33
7 500 SEK
19 feb 22:22
6 100 SEK
19 feb 17:47
300 SEK