Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1193010
Karl-Ingemar Johansson collier 18K guld med fasettslipade ametister
Karl-ingemar johansson collier 18k guld med fasettslipade ametister.

längd ca 42 cm, totalvikt 140 g. Stämplat KIJ, Göteborg 1972. Orginaletui medföljer.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Slutpris
47 000
4 440
4 806
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
14 feb 15:48
47 000 SEK
14 feb 15:48
45 000 SEK
14 feb 15:48
40 000 SEK
13 feb 13:00
37 500 SEK
13 feb 11:07
20 000 SEK