Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1205347
Ole Lynggaard
Ole lynggaard, collier i silver med kullås i 18k guld.

OLE LYNGGAARD, collier i silver med kullås i 18K guld.

Lås stämplad OleL 750. Dobbar 18K guld. Längd ca 90 cm. Vikt 26 gram.

Bruksskick

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
5 200
495
537
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
18 feb 17:07
5 200 SEK
18 feb 17:07
5 100 SEK
18 feb 16:19
5 000 SEK
18 feb 15:34
4 750 SEK
17 feb 18:18
4 500 SEK