Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1205741
Rolf Karlsson
(Född 1947)
Rolf karlsson, ring, 18k rödguld med stor rosa japansk sötvattenspärla 16 mm.

ROLF KARLSSON, Ring, 18K rödguld med stor rosa japansk sötvattenspärla 16 mm.

Stämplad RKS. Ringstorlek 16,75/52. Vikt 19 gram.

Smärre slitage

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
12 600
1 201
1 301
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
18 feb 16:43
12 600 SEK
18 feb 16:40
12 100 SEK
18 feb 16:40
11 657 SEK
18 feb 16:38
11 600 SEK
18 feb 16:37
11 100 SEK