Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1205742
Rolf Karlsson
(Född 1947)
Rolf karlsson, ring, 18k rödguld med cubic zirkonia.

ROLF KARLSSON, Ring, 18K rödguld med cubic zirkonia.

Signerad. Stämplad RKS. Ringstorlek 17/53. Vikt 6,4 gram.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
162
176
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
14 feb 14:12
1 700 SEK
11 feb 12:57
1 500 SEK
11 feb 11:50
300 SEK