Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1205751
Rolf Karlsson
(Född 1947)
Rolf karlsson, ring, sterlingsilver  + 18k vitguldskula.

ROLF KARLSSON, Ring, sterlingsilver + 18K vitguldskula.

Signerad. Stämplad RKS, Enköping 1984. Ringstorlek 16,75/52,5. Längd ca 3,5 cm. Vikt 23 gram.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
152
165
Utropspris
3 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
18 feb 17:13
1 600 SEK
18 feb 17:12
1 400 SEK
18 feb 17:11
1 300 SEK
18 feb 16:51
1 100 SEK
18 feb 16:51
1 000 SEK