Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1205766
Lapponia ring 18K guld med zoisit "Pagodi"
Lapponia ring 18k guld med zoisit "pagodi".

storlek 16.25/51, vikt 11 g. Signerad Lapponia och med finska stämplar. Pouch från Lapponia medföljer.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 000
476
516
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
18 feb 17:46
5 000 SEK
18 feb 17:46
4 800 SEK
18 feb 17:32
3 400 SEK
18 feb 15:23
3 200 SEK
18 feb 15:23
3 125 SEK