Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1208883
Ole Lynggaard ring 18K guld och vitguld "Fidelity"
Ole lynggaard ring 18k guld och vitguld "fidelity".

storlek ca 17/54, vikt 21 g. Signerad Ole L.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

8 000
762
826
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
8
18 feb 17:13
8 000 SEK
18 feb 17:12
6 800 SEK
18 feb 17:11
6 600 SEK
18 feb 17:10
6 400 SEK
17 feb 23:08
6 200 SEK