Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1211458
Theresia Hvorslev
(Född 1935)
Theresia hvorslev, ringar, 2 st, 18k guld.

THERESIA HVORSLEV, ringar, 2 st, 18K guld.

storlek 17,5/55 , totalvikt 3.6 g. Signerade Theresia.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
4 000
381
413
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
11
18 feb 15:23
4 000 SEK
10
18 feb 15:23
3 800 SEK
10
18 feb 9:03
3 600 SEK
9
18 feb 9:03
3 400 SEK
10
18 feb 1:11
3 200 SEK