Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, olja på pannå, signerad.

Sjölandskap. 18x25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
6 500
73 255
6 783
Utropspris
7 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
15 mar 2020 20:07
6 500 EUR
8
15 mar 2020 18:19
6 300 EUR
15 mar 2020 18:18
6 100 EUR
8
15 mar 2020 18:18
6 000 EUR
8
15 mar 2020 18:09
5 900 EUR
9
15 mar 2020 18:09
5 700 EUR
8
15 mar 2020 18:01
5 500 EUR
9
15 mar 2020 16:50
5 200 EUR
8
15 mar 2020 10:08
5 000 EUR
14 mar 2020 18:56
4 700 EUR
13 mar 2020 14:58
4 500 EUR
8 mar 2020 9:30
4 000 EUR
7 mar 2020 23:24
3 600 EUR
7 mar 2020 13:57
3 500 EUR
7 mar 2020 12:46
3 100 EUR
6 mar 2020 16:56
3 000 EUR
6 mar 2020 14:48
2 600 EUR
6 mar 2020 10:26
2 500 EUR
6 mar 2020 9:58
1 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377