1006149

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar munsterhjelm, olja på pannå, signerad.

HJALMAR MUNSTERHJELM, olja på pannå, signerad.

Sjölandskap. 18x25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Klubbat pris
6 500
66 560
7 659
Utropspris
7 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
15 mar 2020 20:07
6 500 EUR
8
15 mar 2020 18:19
6 300 EUR
15 mar 2020 18:18
6 100 EUR
8
15 mar 2020 18:18
6 000 EUR
8
15 mar 2020 18:09
5 900 EUR