Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, olja på pannå, signerad.

Östersjön. 23x33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
460
5 184
480
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (12 bud)
15 mar 2020 20:21
460 EUR
15 mar 2020 19:06
440 EUR
9 mar 2020 8:27
420 EUR
9 mar 2020 8:26
400 EUR
9 mar 2020 8:26
400 EUR
9 mar 2020 8:26
380 EUR
9 mar 2020 8:26
360 EUR
7 mar 2020 17:44
340 EUR
7 mar 2020 17:44
320 EUR
7 mar 2020 13:59
300 EUR
7 mar 2020 9:13
95 EUR
6 mar 2020 21:37
90 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377