Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, olja på duk, signerad och daterad-17.

Klippor och stormande hav. 48,5x38 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 600
18 128
1 669
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (31 bud)
15 mar 2020 20:57
1 600 EUR
15 mar 2020 20:55
1 550 EUR
15 mar 2020 20:54
1 500 EUR
15 mar 2020 20:54
1 500 EUR
15 mar 2020 20:53
1 450 EUR
15 mar 2020 20:53
1 400 EUR
15 mar 2020 20:53
1 300 EUR
15 mar 2020 20:51
1 250 EUR
15 mar 2020 20:51
1 250 EUR
15 mar 2020 20:50
1 200 EUR
15 mar 2020 20:48
1 150 EUR
15 mar 2020 20:46
1 100 EUR
15 mar 2020 20:46
1 050 EUR
15 mar 2020 20:45
1 000 EUR
15 mar 2020 20:45
1 000 EUR
15 mar 2020 20:45
980 EUR
15 mar 2020 20:45
960 EUR
15 mar 2020 20:45
950 EUR
15 mar 2020 20:44
940 EUR
15 mar 2020 20:43
920 EUR
15 mar 2020 20:43
900 EUR
15 mar 2020 20:43
880 EUR
15 mar 2020 20:42
860 EUR
15 mar 2020 20:41
840 EUR
15 mar 2020 20:41
820 EUR
15 mar 2020 20:41
800 EUR
15 mar 2020 20:41
720 EUR
15 mar 2020 20:05
550 EUR
15 mar 2020 19:43
520 EUR
7 mar 2020 0:29
500 EUR
6 mar 2020 23:23
300 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377