Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, olja på pannå, signerad.

Strandparti. 25,5x17 cm.

Åldersrelaterat slitage.

650
6 669
755
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (20 bud)
15 mar 2020 19:54
650 EUR
10
15 mar 2020 19:50
630 EUR
15 mar 2020 19:48
610 EUR
10
15 mar 2020 19:00
590 EUR
9
15 mar 2020 18:16
570 EUR
10
15 mar 2020 18:07
550 EUR
9
15 mar 2020 17:13
520 EUR
10
15 mar 2020 16:49
500 EUR
9
15 mar 2020 15:26
470 EUR
15 mar 2020 14:04
450 EUR
9
14 mar 2020 18:55
400 EUR
8
14 mar 2020 17:27
350 EUR
13 mar 2020 15:23
325 EUR
12 mar 2020 12:34
200 EUR
12 mar 2020 12:07
180 EUR
11 mar 2020 17:38
170 EUR
9 mar 2020 13:36
160 EUR
8 mar 2020 14:22
150 EUR
7 mar 2020 19:53
70 EUR
7 mar 2020 9:11
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13