Aarne Nopsanen

(Finland, 1907-1990)
Aarne Nopsanen
(Finland, 1907-1990)

AARNE NOPSANEN, olja på duk, signerad och daterad-27.

Skärgårdsvy. 46x55 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
609
6 662
647
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (11 bud)
15 mar 2020 20:07
609 EUR
15 mar 2020 20:07
600 EUR
15 mar 2020 12:37
589 EUR
15 mar 2020 12:37
569 EUR
15 mar 2020 12:21
540 EUR
15 mar 2020 12:21
520 EUR
15 mar 2020 7:19
480 EUR
15 mar 2020 7:19
460 EUR
14 mar 2020 20:07
420 EUR
9 mar 2020 11:45
400 EUR
7 mar 2020 21:14
300 EUR
Följerätt

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17