Paavo Sarelli

(Finland, 1924-2007)
Paavo Sarelli
(Finland, 1924-2007)

PAAVO SARELLI, olja på masonit, signerad och daterad -01.

"Fiesta svirare", 74 x 50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
620
7 025
647
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (25 bud)
16 feb 2020 20:25
620 EUR
16 feb 2020 20:25
600 EUR
16 feb 2020 20:24
580 EUR
16 feb 2020 20:23
560 EUR
16 feb 2020 20:23
540 EUR
16 feb 2020 20:23
520 EUR
16 feb 2020 20:23
500 EUR
16 feb 2020 20:23
480 EUR
16 feb 2020 20:23
460 EUR
16 feb 2020 20:23
440 EUR
16 feb 2020 20:23
420 EUR
16 feb 2020 20:23
400 EUR
16 feb 2020 20:23
380 EUR
16 feb 2020 20:22
360 EUR
15 feb 2020 22:03
340 EUR
14 feb 2020 15:12
320 EUR
14 feb 2020 8:50
300 EUR
14 feb 2020 7:00
250 EUR
13 feb 2020 19:20
220 EUR
10 feb 2020 8:09
200 EUR
8 feb 2020 14:23
150 EUR
8 feb 2020 6:41
125 EUR
7 feb 2020 21:20
100 EUR
7 feb 2020 16:30
50 EUR
7 feb 2020 15:15
30 EUR