Paavo Sarelli

(Finland, 1924-2007)
Paavo Sarelli
(Finland, 1924-2007)

PAAVO SARELLI, olja på masonit, signerad och daterad -76.

Porträtt, 49 x 40 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
180
1 897
206
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (2 bud)
15 feb 2020 23:34
180 EUR
15 feb 2020 19:34
130 EUR