Paavo Sarelli

(Finland, 1924-2007)
Paavo Sarelli
(Finland, 1924-2007)

PAAVO SARELLI, olja på masonit, signerad och daterad -76.

Mansportrait, 60 x 55 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
400
4 216
458
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
16 feb 2020 19:43
400 EUR
16 feb 2020 19:43
380 EUR
16 feb 2020 18:52
300 EUR
16 feb 2020 2:45
280 EUR
15 feb 2020 10:35
260 EUR
15 feb 2020 10:35
250 EUR
15 feb 2020 10:35
240 EUR
15 feb 2020 10:35
220 EUR
13 feb 2020 22:35
200 EUR
11 feb 2020 15:24
120 EUR
8 feb 2020 7:59
110 EUR
7 feb 2020 23:19
100 EUR