Paavo Sarelli

(Finland, 1924-2007)
Paavo Sarelli
(Finland, 1924-2007)

PAAVO SARELLI, olja på canvasboard, signerad och daterad -85.

"Diktarens torn", 55 x 45.5.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
450
4 743
515
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (18 bud)
16 feb 2020 20:41
450 EUR
16 feb 2020 20:41
430 EUR
15 feb 2020 22:58
410 EUR
15 feb 2020 22:58
400 EUR
15 feb 2020 22:58
390 EUR
15 feb 2020 22:58
370 EUR
15 feb 2020 18:57
350 EUR
13 feb 2020 17:01
330 EUR
13 feb 2020 17:01
320 EUR
13 feb 2020 16:47
310 EUR
13 feb 2020 14:34
290 EUR
13 feb 2020 14:34
280 EUR
13 feb 2020 14:07
270 EUR
11 feb 2020 17:22
250 EUR
11 feb 2020 17:22
230 EUR
11 feb 2020 16:56
220 EUR
10 feb 2020 23:35
200 EUR
8 feb 2020 18:53
150 EUR