Paavo Sarelli

(Finland, Född 1924)
Paavo Sarelli
(Finland, Född 1924)

PAAVO SARELLI, olja på pannå, signerad och daterad -03.

"Hus på bergen", 40 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
220
2 479
232
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
16 feb 2020 20:08
220 EUR
11 feb 2020 9:45
200 EUR
8 feb 2020 9:23
160 EUR
7 feb 2020 21:19
150 EUR