Paavo Sarelli

(Finland, Född 1924)
Paavo Sarelli
(Finland, Född 1924)

PAAVO SARELLI, olja på masonit, signerad och daterad -02.

"Förberedda inför byafest", 60.5 x 55 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
420
4 733
443
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (22 bud)
16 feb 2020 20:05
420 EUR
16 feb 2020 20:05
400 EUR
16 feb 2020 20:05
380 EUR
16 feb 2020 18:55
360 EUR
16 feb 2020 17:50
340 EUR
15 feb 2020 22:02
320 EUR
15 feb 2020 22:02
300 EUR
15 feb 2020 22:02
280 EUR
15 feb 2020 12:24
260 EUR
14 feb 2020 13:20
240 EUR
14 feb 2020 10:57
220 EUR
14 feb 2020 10:56
200 EUR
14 feb 2020 10:56
200 EUR
14 feb 2020 10:00
190 EUR
14 feb 2020 9:57
180 EUR
14 feb 2020 6:57
170 EUR
13 feb 2020 19:18
160 EUR
12 feb 2020 20:00
150 EUR
11 feb 2020 15:20
80 EUR
9 feb 2020 14:34
70 EUR
8 feb 2020 12:00
50 EUR
8 feb 2020 8:56
30 EUR