Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1214416
Antoni Tàpies
(1923-2012)
Antoni tÀpies, litografi, signerad, numrerad 21/100 och daterad 1969.

ANTONI TÀPIES, litografi, signerad, numrerad 21/100 och daterad 1969.

"Sala Gaspar - Barcelona"
Bladstorlek 76 x 56 cm.

Mjuka hanteringsveck i ett hörn. Mindre fläckar. Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 350
600
649
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
15 feb 14:19
6 350 SEK
8
15 feb 14:19
6 150 SEK
8
15 feb 14:03
6 001 SEK
9
15 feb 13:46
5 801 SEK
8
15 feb 13:46
5 750 SEK