MOVADO, ZENITH, "The museum watch", armbandsur, 31 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, 1990-tal.

Caliber 30.5, Serienr. 01.2320.305.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
23 aug 2020 19:21
1 800 SEK
22 aug 2020 17:18
1 700 SEK
22 aug 2020 17:18
1 600 SEK
22 aug 2020 17:18
1 500 SEK
22 aug 2020 17:17
1 400 SEK
22 aug 2020 17:17
1 300 SEK
22 aug 2020 17:16
1 100 SEK
22 aug 2020 17:16
1 000 SEK
22 aug 2020 15:58
750 SEK
22 aug 2020 15:58
700 SEK
20 aug 2020 11:38
650 SEK
20 aug 2020 11:38
600 SEK
20 aug 2020 11:38
600 SEK
20 aug 2020 11:38
550 SEK
20 aug 2020 11:38
500 SEK
18 aug 2020 16:19
400 SEK
17 aug 2020 12:03
350 SEK
14 aug 2020 23:31
300 SEK