ZENITH, Respirator, armbandsur, 31 x 40 mm.

stål, automatisk, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
2 105
184
192
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
23 aug 2020 18:08
2 105 SEK
23 aug 2020 18:08
2 000 SEK
23 aug 2020 18:08
1 900 SEK
23 aug 2020 18:08
1 800 SEK
23 aug 2020 18:02
1 700 SEK
8
23 aug 2020 12:28
1 600 SEK
23 aug 2020 12:28
1 550 SEK
22 aug 2020 22:16
1 350 SEK
22 aug 2020 0:19
1 250 SEK
22 aug 2020 0:19
1 200 SEK
21 aug 2020 8:31
1 100 SEK
21 aug 2020 0:04
1 000 SEK
21 aug 2020 0:04
1 000 SEK
21 aug 2020 0:04
950 SEK
21 aug 2020 0:04
900 SEK
21 aug 2020 0:04
850 SEK
21 aug 2020 0:04
800 SEK
17 aug 2020 12:25
750 SEK
17 aug 2020 12:25
700 SEK
15 aug 2020 19:29
550 SEK
15 aug 2020 19:29
500 SEK
15 aug 2020 19:29
450 SEK
15 aug 2020 19:29
400 SEK
15 aug 2020 18:14
350 SEK
15 aug 2020 8:20
300 SEK