ZENITH, De Luxe, armbandsur, 30 (40) mm.

9K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Urtavla med patina.

Klubbat pris
2 601
230
240
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
23 aug 2020 19:03
2 601 SEK
23 aug 2020 17:47
2 401 SEK
23 aug 2020 17:47
2 300 SEK
21 aug 2020 2:53
2 201 SEK
21 aug 2020 2:53
2 001 SEK
19 aug 2020 21:28
2 000 SEK
16 aug 2020 21:15
1 500 SEK
15 aug 2020 7:11
750 SEK
14 aug 2020 22:31
600 SEK
14 aug 2020 16:07
300 SEK