ZENITH, armbandsur, 32 mm.

ZENITH, armbandsur, 32 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, 1950-tal.

Caliber 90, Verknr. 3446631, Boettnr. 3445147.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
4 400
384
401
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
23 aug 2020 20:05
4 400 SEK
23 aug 2020 20:04
4 200 SEK
23 aug 2020 20:04
4 000 SEK
23 aug 2020 20:01
3 988 SEK
23 aug 2020 20:01
3 788 SEK
23 aug 2020 19:56
3 700 SEK
23 aug 2020 19:56
3 500 SEK
23 aug 2020 19:56
3 390 SEK
23 aug 2020 19:49
3 109 SEK
23 aug 2020 19:49
2 909 SEK
23 aug 2020 13:45
2 900 SEK
23 aug 2020 1:07
2 700 SEK
23 aug 2020 1:07
2 700 SEK
20 aug 2020 20:15
2 500 SEK
20 aug 2020 17:34
2 433 SEK
15 aug 2020 11:14
2 200 SEK
15 aug 2020 10:37
2 000 SEK
15 aug 2020 10:37
2 000 SEK
15 aug 2020 9:48
1 900 SEK
14 aug 2020 21:58
1 800 SEK