ZENITH, armbandsur, 31 mm.

ZENITH, armbandsur, 31 mm.

silver, manuell, plexiglas, läderband, tidigt 1900-tal.

Boettnr. 1255327.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
1 300
113
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
23 aug 2020 20:03
1 300 SEK
23 aug 2020 10:34
1 200 SEK
23 aug 2020 10:34
1 200 SEK
23 aug 2020 10:34
1 100 SEK
23 aug 2020 10:34
1 000 SEK
23 aug 2020 10:34
950 SEK
23 aug 2020 10:34
900 SEK
21 aug 2020 10:00
850 SEK
21 aug 2020 10:00
800 SEK
18 aug 2020 20:34
400 SEK
18 aug 2020 20:34
350 SEK
15 aug 2020 10:21
300 SEK