Madeleine Pyk – en samling F769

ZENITH, Chronometre, armbandsur, 33 mm.

18K guld, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Caliber 40, Verknr. 5669918.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
7 200
683
782
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
23 aug 2020 19:18
7 200 SEK
8
23 aug 2020 19:18
7 000 SEK
23 aug 2020 19:18
6 200 SEK
23 aug 2020 18:48
6 000 SEK
23 aug 2020 18:48
5 900 SEK
23 aug 2020 18:20
5 700 SEK
23 aug 2020 18:20
5 500 SEK
23 aug 2020 18:00
5 448 SEK
23 aug 2020 17:42
5 248 SEK
23 aug 2020 17:40
5 048 SEK
23 aug 2020 17:40
5 000 SEK
23 aug 2020 12:27
4 800 SEK
23 aug 2020 12:27
4 600 SEK
23 aug 2020 10:56
4 400 SEK
14 aug 2020 16:25
4 200 SEK
14 aug 2020 16:25
4 000 SEK
14 aug 2020 16:25
4 000 SEK
14 aug 2020 13:49
2 000 SEK