ZENITH Chronometre, armbandsur, 33 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband,

Caliber 40, Verknr. 5534341, Boettnr. 005A195.

Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
2 700
238
249
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
23 aug 2020 19:08
2 700 SEK
23 aug 2020 19:08
2 500 SEK
23 aug 2020 19:08
2 400 SEK
22 aug 2020 23:05
2 200 SEK
14 aug 2020 16:23
2 000 SEK