ZENITH, Sporto, armbandsur, 37 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Caliber 40, Verknr. 4948266, Boettnr. 9474606.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
3 200
279
292
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (27 bud)
12
23 aug 2020 19:49
3 200 SEK
11
23 aug 2020 19:47
3 000 SEK
10
23 aug 2020 19:47
2 900 SEK
10
23 aug 2020 18:49
2 800 SEK
23 aug 2020 18:21
2 600 SEK
10
23 aug 2020 18:21
2 500 SEK
10
23 aug 2020 18:01
2 400 SEK
23 aug 2020 17:42
2 200 SEK
10
23 aug 2020 15:49
2 000 SEK
23 aug 2020 15:49
2 000 SEK
10
23 aug 2020 10:52
1 800 SEK
9
23 aug 2020 1:15
1 700 SEK
20 aug 2020 20:17
1 600 SEK
8
20 aug 2020 20:16
1 500 SEK
20 aug 2020 20:16
1 500 SEK
8
18 aug 2020 17:01
1 250 SEK
18 aug 2020 17:01
1 150 SEK
18 aug 2020 15:25
1 100 SEK
18 aug 2020 15:25
1 000 SEK
16 aug 2020 0:19
850 SEK
16 aug 2020 0:19
800 SEK
15 aug 2020 11:15
550 SEK
15 aug 2020 9:29
500 SEK
15 aug 2020 9:14
450 SEK
15 aug 2020 8:41
400 SEK
15 aug 2020 7:14
350 SEK
14 aug 2020 23:32
300 SEK