ZENITH, armbandsur, 36 mm.

ZENITH, armbandsur, 36 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, 1950-tal.

Caliber 2531.

Slitage. Skadad urtavla. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
1 000
89
94
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
23 aug 2020 19:31
1 000 SEK
23 aug 2020 19:31
950 SEK
23 aug 2020 19:28
900 SEK
23 aug 2020 19:28
850 SEK
23 aug 2020 19:25
650 SEK
23 aug 2020 19:25
600 SEK
23 aug 2020 19:21
550 SEK
23 aug 2020 19:18
500 SEK
23 aug 2020 15:28
400 SEK
23 aug 2020 12:13
350 SEK
23 aug 2020 11:25
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor