ZENITH, Victorious, armbandsur, 34 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1960-tal.

Caliber 40. Boettnr. 1008839.

Slitage. Skadad urtavla. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
23 aug 2020 19:59
1 300 SEK
23 aug 2020 19:59
1 200 SEK
23 aug 2020 18:12
650 SEK
23 aug 2020 18:12
600 SEK
23 aug 2020 11:30
550 SEK
23 aug 2020 1:17
500 SEK
23 aug 2020 1:17
500 SEK
20 aug 2020 21:30
300 SEK