ZENITH, "Spaceman", AF/P, armbandsur, 36 x 43 mm.

stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, läderband, 1970-tal.

Caliber 405, Boettnr. 1421 / 157D819,

Slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
4 600
401
420
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
20 aug 2020 9:37
4 600 SEK
20 aug 2020 9:37
4 400 SEK
19 aug 2020 23:13
4 200 SEK
15 aug 2020 9:36
4 000 SEK
14 aug 2020 22:54
3 200 SEK
14 aug 2020 22:54
3 000 SEK
14 aug 2020 22:54
3 000 SEK
14 aug 2020 22:54
2 800 SEK
14 aug 2020 22:54
2 600 SEK
14 aug 2020 22:54
2 200 SEK
14 aug 2020 22:54
2 000 SEK
14 aug 2020 16:24
1 800 SEK