ZENITH, Defy, armbandsur, 35 mm.

stål, automatisk, plexiglas, datum, stållänk, viklås, 1970-tal.

Caliber 2552 PC, Serienr. 01-1431-380.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
3 200
279
292
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
23 aug 2020 19:56
3 200 SEK
23 aug 2020 19:56
3 000 SEK
23 aug 2020 19:49
2 800 SEK
23 aug 2020 14:37
2 600 SEK
22 aug 2020 0:39
2 400 SEK
18 aug 2020 12:07
2 200 SEK
17 aug 2020 15:44
2 000 SEK
15 aug 2020 7:21
1 600 SEK
14 aug 2020 16:31
1 500 SEK