ZENITH, 28800 Defy, armbandsur, 37 x 44 mm.

stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1980-tal.

Caliber 2562 PC, Boettnr. 067E248.

Slitage. Märken. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
4 800
424
442
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
23 aug 2020 19:18
4 800 SEK
23 aug 2020 19:16
4 600 SEK
23 aug 2020 19:15
4 400 SEK
23 aug 2020 19:15
4 200 SEK
23 aug 2020 19:15
4 200 SEK
23 aug 2020 19:14
3 977 SEK
23 aug 2020 19:14
3 777 SEK
23 aug 2020 19:11
3 500 SEK
23 aug 2020 19:09
3 300 SEK
23 aug 2020 19:09
3 111 SEK
23 aug 2020 19:08
3 100 SEK
23 aug 2020 19:01
2 900 SEK
23 aug 2020 19:01
2 888 SEK
23 aug 2020 18:50
2 700 SEK
22 aug 2020 0:37
2 500 SEK
20 aug 2020 4:31
2 300 SEK
20 aug 2020 4:31
2 200 SEK
14 aug 2020 19:15
2 000 SEK
14 aug 2020 18:36
1 900 SEK
14 aug 2020 16:30
1 500 SEK