ZENITH, Defy, armbandsur, 37 x 44 mm.

stål, automatic, plexiglas, datum, svart urtavla, stållänk, 1970-tal.

Caliber 2542 PC, Verknr. 7046106, Boettnr. 002-5.241.

Slitage. Renoverad. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
3 600
342
391
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
23 aug 2020 20:13
3 600 SEK
23 aug 2020 18:51
3 400 SEK
23 aug 2020 18:24
3 200 SEK
23 aug 2020 12:52
3 000 SEK
23 aug 2020 12:44
2 800 SEK
23 aug 2020 8:57
2 600 SEK
20 aug 2020 4:30
2 400 SEK
20 aug 2020 4:30
2 400 SEK
19 aug 2020 16:07
2 200 SEK
14 aug 2020 18:37
2 000 SEK
14 aug 2020 16:30
1 500 SEK