ZENITH, El Primero, "Class 4" kronograf, armbandsur, 37 x 44 mm.

stål, automatisk, safirglas, extra urtavla medföljer, datum, läderband, originalspänne, 1990-tal, box.

Caliber 400, Verknr. 108853, Boettnr. 90/01 0420 400, referensnr. 01.04200.400/71.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
19 500
1 700
1 779
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
10
23 aug 2020 16:10
19 500 SEK
23 aug 2020 16:10
19 000 SEK
22 aug 2020 20:53
18 500 SEK
8
21 aug 2020 18:08
18 000 SEK
9
21 aug 2020 18:08
18 000 SEK
8
21 aug 2020 18:07
17 500 SEK
9
21 aug 2020 18:07
17 000 SEK
8
21 aug 2020 18:07
16 500 SEK
9
21 aug 2020 18:07
16 000 SEK
8
17 aug 2020 10:07
14 505 SEK
15 aug 2020 20:21
14 005 SEK
15 aug 2020 18:07
13 505 SEK
15 aug 2020 17:13
13 005 SEK
15 aug 2020 16:15
12 505 SEK
15 aug 2020 14:07
12 005 SEK
15 aug 2020 14:07
12 000 SEK
15 aug 2020 14:06
11 505 SEK
15 aug 2020 14:06
11 005 SEK
15 aug 2020 13:30
10 505 SEK
15 aug 2020 13:30
10 005 SEK
15 aug 2020 12:49
8 700 SEK
15 aug 2020 12:49
8 500 SEK
15 aug 2020 12:43
8 200 SEK
15 aug 2020 10:48
8 000 SEK
15 aug 2020 10:08
7 000 SEK
14 aug 2020 22:34
6 288 SEK
14 aug 2020 13:50
6 000 SEK
14 aug 2020 12:44
4 000 SEK