ZENITH, "Cabral", armbandsur, 31 x 44 mm.

18K guld, automatisk, safirglas, datum, läderband, originalspänne, 1994, box, ytterkartong.

Caliber 684, Verknr. 58347. Numrerad 73/75.

Obetydligt ytslitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Limited Edition of 75 pieces, made in celebration of the 500 year’s mark of Pedro Alvares Cabral reaching Brazil, on Portugal's behalf.

Klubbat pris
42 000
3 662
3 832
Utropspris
28 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
23 aug 2020 21:01
42 000 SEK
9
23 aug 2020 10:36
40 000 SEK
21 aug 2020 22:27
39 000 SEK
21 aug 2020 22:26
38 000 SEK
21 aug 2020 22:26
38 000 SEK
21 aug 2020 13:48
37 000 SEK
8
21 aug 2020 13:09
36 000 SEK
20 aug 2020 23:44
35 000 SEK
20 aug 2020 23:44
34 000 SEK
20 aug 2020 23:44
34 000 SEK
20 aug 2020 14:56
31 000 SEK
20 aug 2020 13:35
30 000 SEK
8
20 aug 2020 9:35
29 000 SEK
19 aug 2020 12:45
28 000 SEK
18 aug 2020 16:53
27 000 SEK
18 aug 2020 16:52
26 000 SEK
18 aug 2020 16:52
26 000 SEK
18 aug 2020 10:34
25 000 SEK
16 aug 2020 10:46
23 000 SEK
15 aug 2020 20:00
21 000 SEK
15 aug 2020 16:33
19 500 SEK
14 aug 2020 22:41
16 500 SEK
14 aug 2020 17:21
16 000 SEK
14 aug 2020 15:17
8 000 SEK
14 aug 2020 12:47
4 000 SEK