ZENITH, Golden Panda, kronograf, armbandsur, 37 mm.

guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Caliber 146 HP.

Slitage. Skador på knappar, Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
11 500
1 003
1 049
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 aug 2020 18:36
11 500 SEK
21 aug 2020 21:08
11 000 SEK
15 aug 2020 20:23
10 500 SEK
14 aug 2020 16:16
10 000 SEK
14 aug 2020 16:06
350 SEK
14 aug 2020 14:50
300 SEK