ZENITH, Pilot, armbandsur, 34 mm.

stål, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Caliber 126-5-6, Verknr. 4297670, Boettnr. 9034880.

Slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
2 600
227
237
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 aug 2020 19:18
2 600 SEK
23 aug 2020 17:36
2 400 SEK
21 aug 2020 19:50
2 200 SEK
18 aug 2020 9:39
2 000 SEK
18 aug 2020 9:39
2 000 SEK
14 aug 2020 23:33
1 800 SEK
14 aug 2020 21:57
1 600 SEK