ZENITH, Special, "Pilot Watch", wristwatch, 41 mm.

stål, manuell, plexiglas, natoband, sent 1930-tal.

Verknr. 3391310, Boettnr. 8344880.

Slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
9 000
785
821
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
23 aug 2020 19:14
9 000 SEK
23 aug 2020 19:14
8 800 SEK
9
23 aug 2020 19:13
8 600 SEK
23 aug 2020 19:13
8 400 SEK
23 aug 2020 19:12
8 200 SEK
9
23 aug 2020 19:11
8 000 SEK
23 aug 2020 19:10
7 800 SEK
9
23 aug 2020 19:10
7 600 SEK
23 aug 2020 19:09
7 400 SEK
8
23 aug 2020 19:09
7 200 SEK
23 aug 2020 18:52
7 000 SEK
23 aug 2020 18:52
6 800 SEK
23 aug 2020 18:44
6 600 SEK
23 aug 2020 18:43
6 400 SEK
23 aug 2020 18:43
6 400 SEK
22 aug 2020 17:41
6 200 SEK
22 aug 2020 15:10
6 000 SEK
22 aug 2020 10:10
5 800 SEK
22 aug 2020 10:10
5 800 SEK
22 aug 2020 10:10
5 600 SEK
22 aug 2020 10:10
5 400 SEK
21 aug 2020 21:11
5 200 SEK
19 aug 2020 10:41
5 000 SEK
16 aug 2020 11:28
4 200 SEK
15 aug 2020 19:58
4 000 SEK
15 aug 2020 18:38
3 500 SEK
15 aug 2020 9:49
3 000 SEK
15 aug 2020 9:30
1 500 SEK